cilingir numarası
Emniyet Anahtar , Tesla Anahtar ve Kumanda servisinde, her model Tesla araç için çözüm üretmekteyiz. Kasko da geçerli  olan Tesla oto anahtar ve kumandaların kopyalamasını yapıyoruz. İthal Tesla kumanda kabı, Tesla immobilizer kumanda tamir ve kopyalaması kendi firmamız tarafından yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz ve göremediğiniz tüm anahtar modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Dilerseniz Whatsappdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tesla Anahtarcı – Emniyet Anahtar

İstanbul Oto Anahtarcı servisi olarak 1984 den bu yana Emniyet Anahtar kalitesiyle Tesla araç sahiplerine verdiğimiz hizmette, müşteri memnuniyeti öncelikli prensibimizdir. Tesla Oto Anahtar Kopyalama , Tesla Oto Kumanda Kopyalama ve Tesla Kumanda Yenileme Emniyet Anahtar ın esas işidir. Yetkili Anahtarcı olarak İstanbul Sefaköy Merkezli mağazamız da hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında verdiğimiz Tesla Anahtarcı hizmetinde kilitli kalan aracınız için Tesla Oto Çilingir hizmetide verilmektedir. Ekip olarak profesyonel ekipmanlarla çalıştığımız için Tesla Oto kapı açma hizmetinde araç kapı , cam ve kilidine zarar verilmeden açılmaktadır.

Tesla Oto Çilingir ve Kilit Tamiri

Tesla Yedek oto anahtarı yaptırmak isteyen müşterilerimize orijinal Tesla Kumandası kullanarak yapmaktayız.. 2 ve 3 tuşlu Tesla kumandaları için doğru yerdesiniz. Kaybolan araç anahtar ve kumandalarınız için gerçek çözüm ortağı biziz. Kaybolan Tesla Oto kumanda veya anahtara ait bigiler araç beyninden silinerek size yeni kumanda ve anahtar veriyoruz. Eski ve yeni model Tesla araçların kilitleri içinde, Tesla Kilit değişimi ve Tesla Kilit tamiri yapmaktayız.